Winter A/T TR737

Triangle TR737 ir ziemas riepa ar paaugstinātu kravnesību mikroautobusiem un vieglajam komerctransportam bez radzēm. Lieliskas bremzēšanas īpašības uz ledus un sniega, kā arī laba stabilitāte uz ceļa. Ilgs darbmūžs pateicoties vienmērīgam nodilumam.

  • Stiprināts kords
  • Četras protektora bloku rindas
  • Īpašs gumijas maisījums ar dabīgu kaučuku
  • Optimizēta lameļu sistēma
  • Lieli dažādas konfigurācijas protektora bloki

Cena *

€49.40 - €69.50

Platums: 185 - 215
Augstums: 70 - 80
Diametrs: 14 - 16

Sniegums uz sausa ceļa: 5
Sniegums uz slapja ceļa: 5
Komforta līmenis: 5
Nobraukums: 4
Degvielas ekonomija: 4
Veiktspēja sniegā: 7
Veiktspēja uz ledus: 6
Veiktspēja normālos apstākļos: 8Šie vērtējumi ir paredzēti tam, lai atvieglotu pircēju izvēli un neatspoguļo faktiskos riepas efektivitātes testu rezultātus.
*Rekomendējamā mazumtirdzniecības cena.

Apraksts

Paaugstināta kravnesība

Pateicoties riepas konstrukcijai un stiprinātam kordam, tai ir stiprāks karkass, kas ļauj uzņemt lielāku slodzi.

Lielāka stabilitāte uz ceļa

Četras platas protektora bloku rindas efektīvi novada slapju sniegu un ūdeni no kontakta laukuma, kas palielina riepas stabilitāti.

Laba saķere uz sniega un ledus

Īpaši šai riepai izstrādāts maisījums un tā sastāvā esošais dabīgais kaučuks sniedz labāku saķeri ar apledojušu vai sniegotu ceļa segumu. Vienlaikus tas nozīmē arī lēnāku riepas nodiluma veidošanos.

Efektīva bremzēšana un stabilitāte uz ceļa

Optimizēta lameļu sistēma uzlabo bremzēšanu un dod lielāku stabilitāti, savukārt lielie protektora bloki - labu vilci uz sniegota seguma.

Atšķirības protektora dizainā

Atkarībā no izmēra, riepa Triangle TR737 ir pieejama divās nedaudz atšķirīgās versijās: platākajām papildus ir centrālā riba, šaurākajām tās nav - četras protektora bloku rindas ir vienkārši izkārtotas blakus viena otrai.

Ilgāks darbmūžs

Protektora bloki ir lieli, augsti, dažādas formas un vērsti dažādos virzienos. Tas ne vien paaugstina kravnesību un vilci uz sniega vai slapja sniega seguma, bet arī izlīdzina nodilumu un riepa var kalpot ilgāk.