Triangle | Par Triangle

Par Triangle

Misija

Ar 25 miljoniem vienību gadā, Triangle ir viens no vadošajiem riepu ražotājiem Ķīnā. Par savu misiju uzņēmums ir pasludinājis progresa nešanu cilvēcei, kas tiek īstenots caur zinātniski pētniecisko darbu, inovācijām un ražošanas procesa pilnveidi, padarot to videi draudzīgāku. Kā nozares līderis un augsto tehnoloģiju uzņēmums, Triangle nosaka profesionālos standartus, kam seko pārējās valsts riepu ražotnes.

Globāls uzņēmums

Kompānijas vīzija ir tās darbības globalizācija, iekļaujoties tirgos visā pasaulē un kļūstot par nozares līderi. Vienlaikus tā paredz izmantot visas pasaules resursus - pieejamās finanses, talantīgus speciālistus, partneru piedāvātās iespējas un dažādus pārdošanas kanālus. Kopš 2006. gada Triangle akcijas tiek tirgotas Šanhajas fondu biržā, kas liecina par tā stabilitāti un paaugstina uzticamību investoru acīs. Gada apgrozījums ir 1,7 miljardi eiro.

Inovācijas

Triangle riepu pētniecības laboratorija nodarbojas gan ar riepu dizaina un materiālu pētījumiem, gan gatavo modeļu testēšanu. Pētījumu mērķis ir panākt, lai pārskatāmā nākotnē visas inovācijas būtu iespējams nodrošināt pašu spēkiem. Tāpēc tiek piesaistīti gan talantīgi zinātnieki, gan top menedžeri no citiem riepu ražošanas uzņēmumiem. Par kvalitāti liecina fakts, ka Triangle produkciju ir sertificējuši pasaules vadošie sertifikācijas biroji, piemēram, DOT, ECE un CCC.

Kompozītmateriāli

Izmantotie materiāli, to apstrādes process un galvenās ražošanas iekārtas atbilst pasaules līmenim. Liela daļa riepu tiek ražotas, izmantojot “auksto” gumijas sajaukšanas tehnoloģiju, kas ļauj ietaupīt enerģiju un automatizētas iekārtas: ražošanas efektivitāte uzlabojas par 20%, nepieciešamās enerģijas apjoms samazinās par 10%, savukārt pašu riepu kvalitāte kļūst augstāka.

Ekoloģija

Jau 2009. gadā uzņēmums Triangle, kopā ar saviem partneriem, publicēja “Green Earth” deklarāciju. Tās galvenais vēstījums ir apņemšanās maksimāli samazināt oglekļa izmešu daudzumu. Tas tiek panākts, izmantojot efektīvākas tehnoloģijas un alternatīvus enerģijas avotus. Viena no piecām Triangle rūpnīcām tiek darbināta, daļēji izmantojot saules enerģiju. Tās 350000 m² platībā iespējams saražot 8 miljonu riepu gadā, tāpēc iespējami plaša tīru un atjaunojamu resursu izmantošana atstāj būtisku iespaidu uz vidi.

Sociālā atbildība

Uzņēmums patstāvīgi nodarbojas ar labdarību un citām sociālām aktivitātēm. Piemēram, vairāk kā 30 miljoni eiro tika ziedoti Vei Hai pilsētas “labdarības mēneša” pasākumiem, bet 25000 riepu komplektu – zemestrīcē cietušajiem. Tāpat Triangle dibina skolas un būvē iespaidīga izmēra bērnu laukumus. Savas pastāvēšanas laikā Triangle ir atbalstījusi vairākas autosporta – F1 un rallija – komandas.

Testēšana Arktikā

Triangle ziemas riepas tiek testētas Arctic Falls testēšanas centrā un tā poligonos. Šīs uzņēmums ar 30 gadu pieredzi atrodas Zviedrijā, pie polārā loka. Tur valdošie klimatiskie apstākļi ir ideāli piemēroti jaunu riepu modeļu pārbaudīšanai ekstremālās situācijās – lielā aukstuma, uz ledus un dziļā sniegā. Tāpat Arctic Falls iespējams pārbaudīt riepas veiktspēju uz slapja un sausa asfalta.