TR978

Triangle TR978 ir vieglo automašīnu vasaras riepa, kuras galvenās priekšrocības ir augsts komforta līmenis un veiktspēja kā uz sausa, tā slapja ceļa seguma. Tajā skaitā, pārvietojoties lielā ātrumā (H,T,V indekss).

  • Atvērtas protektora malas
  • Augsts lameļu blīvums
  • Rievas ar asu leņķi
  • Piecas galvenās protektora bloku josla
  • Stiprināti sāni

Cena *

€ 33.80 - € 49.80

Platums: 155 - 195
Augstums: 50 - 65
Diametrs: 14 - 16

Sniegums uz sausa ceļa: 8
Sniegums uz slapja ceļa: 8
Komforta līmenis: 10
Nobraukums: 7
Degvielas ekonomija: 6

Šie vērtējumi ir paredzēti tam, lai atvieglotu pircēju izvēli un neatspoguļo faktiskos riepas efektivitātes testu rezultātus.
*Rekomendējamā mazumtirdzniecības cena

Apraksts

Laba vilce un augsts drošības līmenis

Protektora raksts ar veiksmīgi sabalansētiem elementiem – bloku izvietojumu un lielu lameļu blīvumu, paaugstina vilktspēju un samazina bremzēšanas ceļa garumu.

Komfortabla braukšana

Kaut arī protektors daļas abās pusēs ir atvērtas, lameles un rievas, kas izvietotas asā leņķī, veiksmīgi slāpē riepas radīto troksni.

Lieliska vadāmība un ūdens novadīšana

Piecas optimāli izvietotas protektora bloku josklas uzlabo vadāmību un samazina rites pretestību. Četras platas rievas starp tām un atvērtās malas efektīvi novada ūdeni, kas mazina akvaplanēšanas iespēju.

Izturība un ievērojams nobraukumsugsta kvalitāte, pateicoties mūsdienīgām tehnoloģijām

Riepas sanos iemontētais papildu metāla kords padara to izturīgāku. Savukārt gumijas cietības apzīmējums uz sanu malas Treadwear 400 liecina par palielinātu noskrējienu.