Sapphire TR257

Sapphire TR257 ir izturīgas un ilgi kalpojošas vasaras riepas apvidus automašīnām, kas piemērotas izmantošanai gan pilsētas apstākļos, gan pa ārpilsētas ceļiem. Riepas veiktspējas parametri ir labi sabalansēti, turklāt arī ilgstoši saglabājas ekspluatācijas laikā.

  • Plati malu bloki stabilitātei
  • 4 galvenās rievas ūdens novadei
  • 3 centrālās joslas lieliskai saķerei

Cena *

€ 61.60 - € 95.80

Platums: 215 - 285
Augstums: 50-75
Diametrs: 15-19

Sniegums uz sausa ceļa: 8
Sniegums uz slapja ceļa: 8
Komforta līmenis: 8
Nobraukums: 8
Degvielas ekonomija: 8

Šie vērtējumi ir paredzēti tam, lai atvieglotu pircēju izvēli un neatspoguļo faktiskos riepas efektivitātes testu rezultātus.
*Rekomendējamā mazumtirdzniecības cena

Apraksts

Pilnvērtīga brauciena kontrole

Simetriskā protektora 3 centrālās bloku joslas sastāv no daudziem nelieliem blokiem ar atšķirīgiem elementiem tajos, kas nodrošina drošu saķeri ar ceļa segumu. Šīs zonas uzdevums ir nekavējoties reaģēt uz stūres pagriezieniem, kā arī saglabāt virziena stabilitāti, braucot taisni.

Precizitāte pagriezienos

Protektora malu zonas sastāv no lieliem blokiem, kas vērsti šķērsām kustības virzienam. Šādi tiek uzlabota riepas spēja saglabāt vadāmību asos pagriezienos. Savukārt daudzkomponentu gumijas sastāvs kavē nodiluma veidošanos un mehānisku bojājumu rašanos.

Drošība uz slapja ceļa

Četru galveno rievu un daudzo nelielo papildu kanālu uzdevums ir uzlabot saķeri lietus laikā un samazināt akvaplanēšanas iespēju, novadot ūdeni. Kopā šie elementi veido efektīvu pašattīrošos sistēmu.